Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly sa celosvetovo používa na liečbu erektilnej dysfunkcie. Droga má preukázaný účinok a umožňuje vám rýchlo dosiahnuť váš cieľ. Nástroj slúži na boj proti impotencii a na zvýšenie libida. Umožňuje vám zabudnúť na užívanie tabletiek a zachovať si sebavedomie. Liečivo je založené na použití Sildenafilu, aktívnej zložky Viagry, ktorá poskytuje stabilný účinok počas podávania.

S našou pomocou si môžete kúpiť Kamagra Oral Jelly v akomkoľvek vhodnom čase. Zabezpečíme promptné doručenie objednávky, ako aj zohľadnenie prípadných dodatočných prianí klienta. Internetová lekáreň funguje bez prestávok a víkendov. Každý dospelý muž si môže po odporúčaní lekára objednať prostriedky na potenciu bez lekárskeho predpisu.

 • Rýchly nástup účinku
 • Dlhotrvajúci účinok
Zabezpečená transakcia
Navštívte odkazy na certifikáty na stránke Pokladňa
Payment Methods

Kamagra Oral Jelly 100mg

Balenie Cena Per Sachet ÚSPORA Bonus
100mg x 10 vrecúšok
51.95
€ 5.2 € 0 - Kúpiť
100mg x 21 vrecúšok
€ 109.2 / 91.35
€ 4.35 € 17.85 - Kúpiť
100mg x 30 vrecúšok
€ 156.11 / 129.71
€ 4.32 € 26.4 + 5 vrecúšok Kúpiť
100mg x 63 vrecúšok
€ 327.53 / 213.5
€ 3.39 € 114.03 + 7 vrecúšok Kúpiť
100mg x 90 vrecúšok
€ 468.2 / 289.1
€ 3.21 € 179.1 + 8 vrecúšok Kúpiť
100mg x 110 vrecúšok
€ 571.92 / 318.92
€ 2.9 € 253 + 9 vrecúšok Kúpiť
100mg x 220 vrecúšok
€ 1143.3 / 630.7
€ 2.87 € 512.6 + 18 vrecúšok Kúpiť

Príklad obálky
Vaša objednávka bude bezpečne zabalená a doručená do 24 hodín. Takto vyzerá balenie (skutočné fotografie odoslanej položky). Má veľkosť a vzhľad bežného listu (24x11x0,7 cm) a nechýba mu obsah.

Spôsob doručenia
Expresné doručenie
Dodacia lehota
4-7 dní
Cena
€ 14.98
Medzinárodná preprava
Ochrana a bezpečnosť
Diskrétne balenie
Záruka súkromia a anonymity
Dodanie vašej objednávky do 21 dní
100% poistené doručenie.

Účel a vlastnosti lieku Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly vám umožňuje efektívne riešiť sexuálnu impotenciu. Čo sa v posledných rokoch stáva čoraz častejším problémom silnejšieho pohlavia. Príjem v súlade s individuálnym dávkovaním pomôže obnoviť erekciu a predĺžiť sexuálny kontakt, ako aj oživiť orgazmy. Liečivo sa vyznačuje dlhým pôsobením, ktoré vám umožňuje vykonávať niekoľko sexuálnych aktov od okamihu užitia látky. Liečivo je nezvyčajná forma uvoľňovania, ktorá má niekoľko výhod:

 • jednoduchosť príjmu;
 • takmer okamžitý účinok;
 • minimálne riziko vedľajších účinkov;
 • priaznivá cena.

Použitie lieku na zlepšenie potencie môže byť utajené pred vašou spriaznenou dušou. Liek je ideálny pre mužov, ktorí neradi užívali tabletky. S ním môžete zabudnúť na potrebu starostlivo plánovať sex.

Ako funguje Kamagra Oral Jelly

Aktívna zložka lieku vám umožňuje inhibovať PDE typu 5. Blokovaním enzýmu fosfodiesterázy pomáha Sildenafil akumulovať dusík a cyklický guanozínmonofosfát v tele, ktoré sú potrebné na naplnenie uvoľnených hladkých svalov krvou. Liek pomáha zlepšiť krvný obeh v panvových orgánoch, čo je potrebné na dosiahnutie požadovaného výsledku. Len čo sa kavernózne telá naplnia krvou, muž dosiahne stabilnú a dlhotrvajúcu erekciu.

Kamagra Oral Jelly pôsobí na organizmus prirodzeným spôsobom a je tiež nenávykový. Na to, aby droga začala pôsobiť, bude muž potrebovať sexuálnu stimuláciu od svojej partnerky.

Rozdiely medzi Kamagrou Oral Jelly a Viagrou

Droga svojim zložením pripomína známe modré tabletky na mužskú potenciu. Účinná látka je identická, ale forma uvoľňovania sa bude líšiť. Generický gél funguje oveľa rýchlejšie. Telo látku ľahšie vníma, takže vedľajšie účinky sú extrémne zriedkavé. Liek je možné zakúpiť bez lekárskeho predpisu, ktorý môžete použiť na našej webovej stránke.

Užívanie Kamagry Oral Jelly

Gélová forma maximálne uľahčuje terapiu. Produkt nie je potrebné oplachovať vodou. Drogu príjemnej chuti a vône stačí naliať do ústnej dutiny a žuť. Dá sa rozpustiť aj vo vode. Denná dávka lieku v jednom vrecku by sa nemala prekročiť. Kamagru musíte užiť pol hodiny pred sexom. Prvý účinok lieku sa objaví už 15 minút po použití produktu. Výsledky je možné uložiť až 6 hodín.

Čo ešte potrebujete vedieť pred odberom?

Užívanie lieku sa neodporúča mužom, ktorí majú v anamnéze epilepsiu, leukémiu, glaukóm, peptický vred, myelóm, fibrózu, retinitídu, Parkinsonovu chorobu. Úplný zoznam chorôb, pri ktorých je užívanie Sildenafilu zakázané, získate od svojho lekára. Liek neužívajú muži, ktorí nedávno prekonali srdcový infarkt alebo mozgovú príhodu. Liek nie je vhodný pre pacientov s deformáciou penisu. Prijatie môže viesť k priapizmu, na ktorý by mali pamätať ľudia predisponovaní k tomuto problému.

Dávkovanie Kamagra Oral Jelly

Na odstránenie erektilnej dysfunkcie užívajte 50 mg sildenafilu denne. Toto dávkovanie sa odporúča vo väčšine prípadov, ale v závislosti od zdravotného stavu pacienta môže lekár predpísať od 25 mg do 100 mg denne. Maximálna dávka 100 mg sa používa v ťažkých prípadoch priebehu ochorenia.

Interakcia s inými liekmi

Kamagra a alkohol sa navzájom dobre nemiešajú, preto treba túto techniku vylúčiť. Alkohol môže nielen znížiť účinnosť lieku, ale môže viesť aj k vedľajším účinkom. Ďalšie lieky, ktoré sú neprijateľné na použitie v kurze, sú:

 • niektoré antibiotiká;
 • alfa-blokátory;
 • darcovia dusíka;
 • inhibítory proteázy;
 • lekárske dusičnany.

Sildenafil nie je vhodný pre mužov, ktorí sú už liečení účinnou látkou Vardenafil a Tadalafil.

Kontraindikácie Kamagra Oral Jelly

Absolútnou kontraindikáciou užívania lieku je individuálna intolerancia zložiek Kamagry. Oral Jelly nie je predpísaný pre mužov mladších ako 18 rokov. Nemali by ho užívať ani muži s ochoreniami pečene alebo obličiek. Liek neovplyvňuje vedenie vozidla. Zároveň môže jeho užívanie viesť k závratom alebo poruchám orgánov zraku, ak má pacient nežiaduce reakcie.

Vedľajšie účinky Kamagry

Mierna forma generika poskytuje minimálne riziko negatívnych účinkov po podaní. Zároveň je nevyhnutné kontaktovať lekára, ak sa zistia nasledujúce negatívne reakcie tela na Kamagra Oral Jelly:

 • závraty;
 • mdloby;
 • bolesť hlavy;
 • nevoľnosť.

Lieky na liečbu impotencie sú na trhu prezentované v širokej škále. To vám umožní nájsť lekársky výrobok, ktorý nebude mať absolútne kontraindikácie na použitie. Nahradenie Kamagry na báze Sildenafilu umožňuje Levitru alebo Cialis Vardenafilom a Tadalafilom. Príčinou nežiaducich účinkov je často použitie neoriginálneho lieku, preto odporúčame objednávať tabletky na potenciu len v overených lekárňach.

Predávkovanie prípravkom Kamagra Oral Jelly

V prípade predávkovania sa prejavy vedľajších účinkov vyskytujú výraznejšie, preto sa liečba uskutočňuje pomocou symptomatickej terapie. Medzi najnebezpečnejšie negatívne reakcie s nekontrolovaným príjmom je potrebné rozlíšiť priapizmus, zníženie krvného tlaku a zhoršenie fungovania orgánov zraku.

Skladovanie Kamagra Oral Jelly

Droga Kamagra zostáva účinná na suchom a tmavom mieste, kde je teplota do 30 stupňov. Gélové obaly by nemali byť prístupné deťom, pretože príjemná vôňa a chuť môžu upútať pozornosť dieťaťa. Po dátume exspirácie sa liek musí zlikvidovať.

Zodpovednosť

Medicínsky liek Kamagra Oral Jelly zahŕňa povinnú návštevu lekára predtým, ako ho užijete na odporúčanie. Správa internetovej lekárne nezodpovedá za reakcie, ktoré vznikli samoliečbou. Informácie na stránke sú poskytované len na informačné účely.

 • Populárne produkty
10mg | 20mg | 40mg | 60mg | 80mg
€ 2.85 tablet
25mg | 50mg | 100mg | 120mg | 130mg | 150mg | 200mg
€ 1.64 tablet
10mg | 20mg | 40mg | 60mg
€ 2.59 tablet